Home / In de media / Sunset March 18 Februari 2024

Sunset March 18 Februari 2024

Zoals iedereen heeft kunnen lezen in onze nieuwsbrief van januari jl. en op Facebook, heeft onze stichting 010Veteranen op 18 februari de Sunset March georganiseerd voor 010Veteranen. De mensen die zich hadden aangemeld, en enkelen die zich ter plekke aansloten, hebben in de regen de overtocht gelopen in het tempo van het steeds aanspringen van een de 48 lantarenpalen. Wat de regen betreft, je moet maar denken dat onze bevrijders niet stopten voor ieder buitje… Aan de overkant van de brug hebben wij bij het monument stil gestaan bij de 48 Amerikaanse militairen die tijdens operatie Market Garden de Waal zijn overgestoken, de “Waalcrossing”, en zijn omgekomen. We zijn van plan om de Sunset March in de loop van het jaar nog een keer te organiseren. Je kunt nu al laten weten of je mee wil lopen, dan houden je op de hoogte wanneer we dit plannen.

Top